Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette

  • 35 m²

Marché Gambetta znajduje się mniej niż 11 min pieszo od Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette Cannes o powierzchni 35 m², natomiast Plage du Festival znajduje się w pobliżu. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Ten apartament dysponuje miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego i oferuje widok na miasto. W obiekcie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.

Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, apartament zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Apartament położony jest w dzielnicy Cannes City-Centre. Jeśli chcesz zwiedzić okolicę, zobacz Rynek spożywczy Forville Provencal w odległości w pobliżu od tego apartamentu. Nie więcej niż 1 km od obiektu znajduje się Kościół Notre-Dame-de-l'Espérance. Od Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette do przystanku autobusowego Miramar w malej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette Cannes
Beautiful 3 Bedroom Fully Renovated
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful 3 Bedroom Fully Renovated

13 m od nieruchomości
La Suite Architecte # Design Chic - Croisette - Plage
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

La Suite Architecte # Design Chic - Croisette - Plage

8.0
Bardzo dobry 2 opinie
37 m od nieruchomości
1 Chambre - Ascenseur - Climatise - Balcon
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

1 Chambre - Ascenseur - Climatise - Balcon

38 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:00
    Wyjazd: do 12:00
    Numer licencji06029029243DP
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette akceptuje zwierzęta?
      Niestety Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette posiada kuchnię?
      W Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, toster i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Agreable Studio A Deux Pas De La Croisette Cannes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij